Typy od LVBET na walki FAME MMA 3

Popularny legalny polski bukmacher LV BET ma już swoje typy na galę FAME MMA 3. Poniżej znajdziesz najnowsze notowania i faworytów według bukmachera, oraz dowiesz się jak można zdobyć bonusy na obstawianie zakładów.

Typy na walki FAME MMA 3

Wydarzenie FAME MMA 3 to najważniejsze wydarzenie dla fanów sportów walki w tym roku. Już teraz światło dzienne ujrzały najnowsze typy bukmacherskie prosto o firmy LV BET.

Większość kibiców interesuje się oczywiście walką wieczoru, oraz walką Pań. W tym pojedynku Monika „Esmeralda” Godlewska, podejmie pojedynek z Martą „LinkiMaster” Linkiewicz.

KURSY OD LVBET NA FAME MMA 3:

Dawid „Ambro” Ambroziak – Kasjusz „Don Kasjo” Życiński 1.42 – 2.80
Szymon „Isamu” Kasprzyk – Daniel Pawlak 1.40 – 2.80
Piotr „Bonus BGC” Witczak – Szymon „TaxiZłotówa” Wrzesień 1.70 – 2.07
Dawid Malczyński – Amadeusz „Ferrari” Roslik 1.46 – 2.55
Bartek „Ruby” Brzeziński – Krystian „Krycha” Wilczak 2.14 – 1.66
Filip „Filipek” Marcinek – Patryk „Ryba” Karaś 1.71 – 2.06
Kamil Hassan – Maksymilian „Wiewiór” Wiewiórka 1.95 – 1.79
Marta „LinkiMaster” Linkiewicz – Monika „Esmeralda” Godlewska 1.44 – 2.65
Krzysztof „Bodychrist” Ciesielski – Marcin „Mnich Term.” Wójcik 4.20 – 1.20

Wydarzenie FAME MMA 3 wystartuje 30 marca 2019 roku. Gala odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Bilety na tą imprezę można już zdobyć za pośrednictwem oficjalnej strony internetowej. Ceny zaczynają się od 50 złotych.

Darmowy bonus na Galę

Z nieoficjalnych źródeł wiadomo, że bukmacher LV BET będzie miał dla użytkowników jakąś super niespodziankę. Ostatnio powiększał wygrane aż o czternaście procent! Na tegoroczną galę szykuje też coś ekstra.

Jeżeli planujesz typować walki na FAME MMA 3 to lepiej założyć konto wcześniej, aby nie przegapić żadnych bonusów. Możesz to zrobić na oficjalnej stronie www.LvBET.pl. Pamiętaj jednak, aby przy rejestracji użyć kodu promocyjnego „BETONLINE”. Dzięki niemu dostaniesz gratis od naszej redakcji.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Seba

Tylko aktualne promocje od najlepszych Polskich bukmacherów internetowych. Bonusy bez depozytów, rankingi i opisy zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy

Back to top button