Konkurs bukmacherski na LM i LE. 500 PLN do wygrania!

Interesuje cię obstawianie meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy? Sprawdź aktualną ofertę konkursową legalnego bukmachera LvBET! W najnowszej zabawie dla wszystkich typerów do zdobycia jest nawet 500 PLN bonusu! 

Interesuje cię obstawianie meczów Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy? Sprawdź aktualną ofertę konkursową legalnego bukmachera LvBET! W najnowszej zabawie dla wszystkich typerów do zdobycia jest nawet 500 PLN bonusu! 

Liga typerów na Ligę Mistrzów

Najnowsza oferta konkursowa dla wszystkich zarejestrowanych na www.LvBET.pl to swego rodzaju liga typerów na Ligę Mistrzów. W ofercie liczą się tylko kupony przedmeczowe, a więc obstawianie na żywo nie jest brane pod uwagę. Kupony KOMBI muszą być zagrane za co najmniej 20 PLN, by ich kurs ogólny był zaliczany do klasyfikacji turniejowej.

Aktualną tabelę konkursową można znaleźć na stronie organizatora promocji. Do zdobycia jest pięć nagród, z czego zwycięzca zgarnie 500 PLN, wicelider 250 PLN, najniższy stopień podium 150 PLN, a miejsca czwarte i piąte kolejno 100 i 80 PLN.

W promocji można postawić kilka kuponów, jednak należy pamiętać, że każdy uczestnik maksymalnie może otrzymać tylko jedną nagrodę – zawsze tę najwyższą z przewidzianych, w przypadku zajęcia kilku miejsc w tabeli.

Gdzie obstawiać mecze Ligi Europy 

Konkurs bukmacherski dla graczy LvBET obowiązuje w dniach 6-8 marca 2018. Dostępny jest nie tylko na spotkania Ligi Mistrzów, ale także Ligi Europy. Wielu graczy nie do końca wie, gdzie obstawiać mecze Ligi Europy. Należy pamiętać, że typowanie musi odbywać się na legalnej stronie, gdyż w przeciwnym wypadku można nie tylko stracić własne środki, ale także narazić się na naprawdę przykre konsekwencje prawne, łącznie z karą pozbawienia wolności.

Kursy na Ligę Europy 2018 (LvBET)
Kursy na Ligę Europy 2018 (LvBET)

Aktualna oferta kursowa na Ligę Europy dostępna jest we wszystkich legalnych zakładach bukmacherskich – chociażby na www.Totolotek.pl. Oferowane dla graczy zakłady to nie tylko typy na zwycięzców danej pary, ale także na triumfatorów całych rozgrywek czy uczestników spotkania finałowego o puchar.

Jeżeli jeszcze nie obstawiałeś nigdy online, sprawdź jak szybko zarejestrować się na LvBET!

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button