Promocje bukmacherskie na mecz Polski z Senegalem

Bukmacher LV BET przygotował na mecz Polski z Senegalem aż dwie ciekawe promocje, którym warto przyjrzeć się bliżej!

Promocje bukmacherskie na mecz Polski z Senegalem
Promocje bukmacherskie na mecz Polski z Senegalem

20 PLN bonusu w LV BET

Każda osoba zarejestrowana na stronie www.LvBET.pl, która do 18 czerwca postawi kupon za co najmniej 30 PLN, otrzyma w dniu rozgrywania meczu Polska – Senegal aż 20 PLN premii. Dodatkowe środki będzie można wykorzystać właśnie na typowanie mundialu, a dokładnie pierwszego spotkania Biało-Czerwonych na tej imprezie.

Kupon kombi w tej ofercie musi spełniać warunki: kurs minimalny 2.00, minimalna liczba selekcji: 3, stawka minimalna 30 PLN, kupon wygrany.

50 procent wygranych więcej 

To jeszcze nie wszystko! 19 czerwca osoby zarejestrowane w LV BET będą mogły otrzymać 50% wygranych więcej. Warunkiem przyznania dodatku jest strzelenie przez Roberta Lewandowskiego co najmniej dwóch bramek w starciu przeciwko Senegalowi!

Do tej oferty kwalifikują się tylko kupony zagrane za co najmniej 25 PLN. Jeżeli nie wiecie, na co dokładnie postawić, sprawdźcie typy na grupę H MŚ 2018!

Kto wygra Polska Senegal?

Faworytem bukmacherów w meczu Polska Senegal są podopieczni Adama Nawałki. Poniżej przedstawiamy szczegółową tabelkę porównującą kursy dostępne na ten mecz na wszystkich legalnych stronach bukmacherskich w naszym kraju. Warto pamiętać, że w niektórych portalach obowiązują promocje podwyższające wygrane.

kursy na polska senegal
kursy na polska senegal

LV BET zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Nowa oferta bonusów ukmacherskich Bonusy bez ryzyka 140 PLN (kod: BETONLINE) – www.STS.pl
Cashback 500 PLN (kod: BETONLINE) – www.Fuksiarz.pl
Cashback 600 PLN (kod: BETONLINE) – www.Betfan.pl

Maks

Moim wyborem jest zawsze tylko legalny bukmacher. Lubię obstawianie piłki nożnej i tenisa. Mój obecny buk to STS, Fortuna i Etoto. Od wielu lat interesuję się typowaniem - staram się być zawsze na plusie, ale - jak pewnie wiecie - z tym bywa różne! :)

Legalni bukmacherzy

Dodaj komentarz

Back to top button